ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  • 07:00 - 07:30 | " ΝΤΕΝΙΣ Ο ΤΡΟΜΕΡΟΣ "

    07:30 - 08:00 | OGGY & THE COCKROACHES

    08:00 - 08:30 | SUPER MARIO 

    08:30 – 09:00 |  " Η ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ " 

    09:00 – 09:30 | " ΣΑΜΠΡΙΝΑ : Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ " PUPPY IN MY POCKET " 

    09:30 – 10:00 |   " ΒΙΠΟ : ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΕΝΟΣ ΙΠΤΑΜΕΝΟΥ ΣΚΥΛΟΥ " DIMITRI 

    10:00 – 10:30 | ZIG AND SHARKO

    10:30 – 11:00 |  PAC MAN

    11:00 – 11:30 | HORSELAND HATCHIMALS/LALALOOPSY

    11:30 – 12:00 |  " ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΣΥ " "ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΒΟΥΠΑ "

    12:00 – 12:30 |ANGEL FRIENDS 

    12:30 – 13:00 | " Η ΕΙΣΒΟΛΗ ΤΩΝ RABBITS : 2Η ΣΕΖΟΝ " 

    13:00 – 13:30 | SMURFS

    13:30 – 14:00 | PUPPY IN MY POCKET

    14:00 – 14:30 | GOGO DINO

    14:30 – 15:00 |  ΟΛΙΒΙΑ

    15:00 – 15:30 | " ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ"  

    15:30 – 16:00 |  ΧΑΙΝΤΙ

    16:00 – 16:30 |  ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ BETSY (ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ)

    16:30 – 17:00 | ΜΑΓΙΚΑ ΤΟΥΒΛΑΚΙΑ

    17:00 – 17:30 | POPPLES

    17:30 – 18:00 |PAC MAN

    18:00 – 18:30 | AUTO BE GOOD

    18:30 - 19:00 | NONTY

    19:00 – 19:30 | ΤΑΤΑ Ο ΕΞΩΓΗΙΝΟΣ

    19:30 – 20:00 | SUPER DETECTIVES

    20:00 – 20:30 | RABBITS INVASIONS 2

    20:30 – 21:00 | OGGY & THE COCKROACHES

    21:00 – 21:30 | SUPER MARIO 

    21:30 – 22:00 | DIGIMON FUSION

    22:00 – 22:30 | GLITER FORCE

    22:30 – 23:00 | DINOFROZ

    23:00 – 23:30 | EXTREME DINO

    23:30 – 00:00 | KONG

    00:00 – 00:30 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    00:30 – 01:00 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    01:00 – 01:30 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    01:30 – 02:00 | SABRINA

    02:00 – 02:30 | DENIS

    02:30 – 03:00 | KONG

    03:00 – 03:30 | EXTREME DINO

    03:30 – 04:00 | MARSUPILAMI

    04:00 – 04:30 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    04:30 – 05:00 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    05:00 – 05:30 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    05:30 – 06:00 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    06:00 – 06:30 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    06:30 – 07:00 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

  • 07:00 - 07:30 | " ΝΤΕΝΙΣ Ο ΤΡΟΜΕΡΟΣ "

    07:30 - 08:00 | OGGY & THE COCKROACHES

    08:00 - 08:30 | SUPER MARIO 

    08:30 – 09:00 |  " Η ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ " 

    09:00 – 09:30 | " ΣΑΜΠΡΙΝΑ : Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ " PUPPY IN MY POCKET " 

    09:30 – 10:00 |   " ΒΙΠΟ : ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΕΝΟΣ ΙΠΤΑΜΕΝΟΥ ΣΚΥΛΟΥ " DIMITRI 

    10:00 – 10:30 | ZIG AND SHARKO

    10:30 – 11:00 |  PAC MAN

    11:00 – 11:30 | HORSELAND HATCHIMALS/LALALOOPSY

    11:30 – 12:00 |  " ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΣΥ " "ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΒΟΥΠΑ "

    12:00 – 12:30 |ANGEL FRIENDS 

    12:30 – 13:00 | " Η ΕΙΣΒΟΛΗ ΤΩΝ RABBITS : 2Η ΣΕΖΟΝ " 

    13:00 – 13:30 | SMURFS

    13:30 – 14:00 | PUPPY IN MY POCKET

    14:00 – 14:30 | GOGO DINO

    14:30 – 15:00 |  ΟΛΙΒΙΑ

    15:00 – 15:30 | " ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ"  

    15:30 – 16:00 |  ΧΑΙΝΤΙ

    16:00 – 16:30 |  ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ BETSY (ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ)

    16:30 – 17:00 | ΜΑΓΙΚΑ ΤΟΥΒΛΑΚΙΑ

    17:00 – 17:30 | POPPLES

    17:30 – 18:00 |PAC MAN

    18:00 – 18:30 | AUTO BE GOOD

    18:30 - 19:00 | NONTY

    19:00 – 19:30 | ΤΑΤΑ Ο ΕΞΩΓΗΙΝΟΣ

    19:30 – 20:00 | SUPER DETECTIVES

    20:00 – 20:30 | RABBITS INVASIONS 2

    20:30 – 21:00 | OGGY & THE COCKROACHES

    21:00 – 21:30 | SUPER MARIO 

    21:30 – 22:00 | DIGIMON FUSION

    22:00 – 22:30 | GLITER FORCE

    22:30 – 23:00 | DINOFROZ

    23:00 – 23:30 | EXTREME DINO

    23:30 – 00:00 | KONG

    00:00 – 00:30 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    00:30 – 01:00 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    01:00 – 01:30 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    01:30 – 02:00 | SABRINA

    02:00 – 02:30 | DENIS

    02:30 – 03:00 | KONG

    03:00 – 03:30 | EXTREME DINO

    03:30 – 04:00 | MARSUPILAMI

    04:00 – 04:30 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    04:30 – 05:00 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    05:00 – 05:30 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    05:30 – 06:00 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    06:00 – 06:30 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    06:30 – 07:00 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

  • 07:00 - 07:30 | " ΝΤΕΝΙΣ Ο ΤΡΟΜΕΡΟΣ "

    07:30 - 08:00 | OGGY & THE COCKROACHES

    08:00 - 08:30 | SUPER MARIO 

    08:30 – 09:00 |  " Η ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ " 

    09:00 – 09:30 | " ΣΑΜΠΡΙΝΑ : Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ " PUPPY IN MY POCKET " 

    09:30 – 10:00 |   " ΒΙΠΟ : ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΕΝΟΣ ΙΠΤΑΜΕΝΟΥ ΣΚΥΛΟΥ " DIMITRI 

    10:00 – 10:30 | ZIG AND SHARKO

    10:30 – 11:00 |  PAC MAN

    11:00 – 11:30 | HORSELAND HATCHIMALS/LALALOOPSY

    11:30 – 12:00 |  " ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΣΥ " "ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΒΟΥΠΑ "

    12:00 – 12:30 |ANGEL FRIENDS 

    12:30 – 13:00 | " Η ΕΙΣΒΟΛΗ ΤΩΝ RABBITS : 2Η ΣΕΖΟΝ " 

    13:00 – 13:30 | SMURFS

    13:30 – 14:00 | PUPPY IN MY POCKET

    14:00 – 14:30 | GOGO DINO

    14:30 – 15:00 |  ΟΛΙΒΙΑ

    15:00 – 15:30 | " ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ"  

    15:30 – 16:00 |  ΧΑΙΝΤΙ

    16:00 – 16:30 |  ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ BETSY (ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ)

    16:30 – 17:00 | ΜΑΓΙΚΑ ΤΟΥΒΛΑΚΙΑ

    17:00 – 17:30 | POPPLES

    17:30 – 18:00 |PAC MAN

    18:00 – 18:30 | AUTO BE GOOD

    18:30 - 19:00 | NONTY

    19:00 – 19:30 | ΤΑΤΑ Ο ΕΞΩΓΗΙΝΟΣ

    19:30 – 20:00 | SUPER DETECTIVES

    20:00 – 20:30 | RABBITS INVASIONS 2

    20:30 – 21:00 | OGGY & THE COCKROACHES

    21:00 – 21:30 | SUPER MARIO 

    21:30 – 22:00 | DIGIMON FUSION

    22:00 – 22:30 | GLITER FORCE

    22:30 – 23:00 | DINOFROZ

    23:00 – 23:30 | EXTREME DINO

    23:30 – 00:00 | KONG

    00:00 – 00:30 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    00:30 – 01:00 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    01:00 – 01:30 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    01:30 – 02:00 | SABRINA

    02:00 – 02:30 | DENIS

    02:30 – 03:00 | KONG

    03:00 – 03:30 | EXTREME DINO

    03:30 – 04:00 | MARSUPILAMI

    04:00 – 04:30 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    04:30 – 05:00 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    05:00 – 05:30 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    05:30 – 06:00 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    06:00 – 06:30 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    06:30 – 07:00 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

  • 07:00 - 07:30 | " ΝΤΕΝΙΣ Ο ΤΡΟΜΕΡΟΣ "

    07:30 - 08:00 | OGGY & THE COCKROACHES

    08:00 - 08:30 | SUPER MARIO 

    08:30 – 09:00 |  " Η ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ " 

    09:00 – 09:30 | " ΣΑΜΠΡΙΝΑ : Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ " PUPPY IN MY POCKET " 

    09:30 – 10:00 |   " ΒΙΠΟ : ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΕΝΟΣ ΙΠΤΑΜΕΝΟΥ ΣΚΥΛΟΥ " DIMITRI 

    10:00 – 10:30 | ZIG AND SHARKO

    10:30 – 11:00 |  PAC MAN

    11:00 – 11:30 | HORSELAND HATCHIMALS/LALALOOPSY

    11:30 – 12:00 |  " ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΣΥ " "ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΒΟΥΠΑ "

    12:00 – 12:30 |ANGEL FRIENDS 

    12:30 – 13:00 | " Η ΕΙΣΒΟΛΗ ΤΩΝ RABBITS : 2Η ΣΕΖΟΝ " 

    13:00 – 13:30 | SMURFS

    13:30 – 14:00 | PUPPY IN MY POCKET

    14:00 – 14:30 | GOGO DINO

    14:30 – 15:00 |  ΟΛΙΒΙΑ

    15:00 – 15:30 | " ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ"  

    15:30 – 16:00 |  ΧΑΙΝΤΙ

    16:00 – 16:30 |  ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ BETSY (ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ)

    16:30 – 17:00 | ΜΑΓΙΚΑ ΤΟΥΒΛΑΚΙΑ

    17:00 – 17:30 | POPPLES

    17:30 – 18:00 |PAC MAN

    18:00 – 18:30 | AUTO BE GOOD

    18:30 - 19:00 | NONTY

    19:00 – 19:30 | ΤΑΤΑ Ο ΕΞΩΓΗΙΝΟΣ

    19:30 – 20:00 | SUPER DETECTIVES

    20:00 – 20:30 | RABBITS INVASIONS 2

    20:30 – 21:00 | OGGY & THE COCKROACHES

    21:00 – 21:30 | SUPER MARIO 

    21:30 – 22:00 | DIGIMON FUSION

    22:00 – 22:30 | GLITER FORCE

    22:30 – 23:00 | DINOFROZ

    23:00 – 23:30 | EXTREME DINO

    23:30 – 00:00 | KONG

    00:00 – 00:30 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    00:30 – 01:00 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    01:00 – 01:30 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    01:30 – 02:00 | SABRINA

    02:00 – 02:30 | DENIS

    02:30 – 03:00 | KONG

    03:00 – 03:30 | EXTREME DINO

    03:30 – 04:00 | MARSUPILAMI

    04:00 – 04:30 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    04:30 – 05:00 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    05:00 – 05:30 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    05:30 – 06:00 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    06:00 – 06:30 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    06:30 – 07:00 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

  • 07:00 - 07:30 | " ΝΤΕΝΙΣ Ο ΤΡΟΜΕΡΟΣ "

    07:30 - 08:00 | OGGY & THE COCKROACHES

    08:00 - 08:30 | SUPER MARIO 

    08:30 – 09:00 |  " Η ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ " 

    09:00 – 09:30 | " ΣΑΜΠΡΙΝΑ : Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ " PUPPY IN MY POCKET " 

    09:30 – 10:00 |   " ΒΙΠΟ : ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΕΝΟΣ ΙΠΤΑΜΕΝΟΥ ΣΚΥΛΟΥ " DIMITRI 

    10:00 – 10:30 | ZIG AND SHARKO

    10:30 – 11:00 |  PAC MAN

    11:00 – 11:30 | HORSELAND HATCHIMALS/LALALOOPSY

    11:30 – 12:00 |  " ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΣΥ " "ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΒΟΥΠΑ "

    12:00 – 12:30 |ANGEL FRIENDS 

    12:30 – 13:00 | " Η ΕΙΣΒΟΛΗ ΤΩΝ RABBITS : 2Η ΣΕΖΟΝ " 

    13:00 – 13:30 | SMURFS

    13:30 – 14:00 | PUPPY IN MY POCKET

    14:00 – 14:30 | GOGO DINO

    14:30 – 15:00 |  ΟΛΙΒΙΑ

    15:00 – 15:30 | " ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ"  

    15:30 – 16:00 |  ΧΑΙΝΤΙ

    16:00 – 16:30 |  ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ BETSY (ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ)

    16:30 – 17:00 | ΜΑΓΙΚΑ ΤΟΥΒΛΑΚΙΑ

    17:00 – 17:30 | POPPLES

    17:30 – 18:00 |PAC MAN

    18:00 – 18:30 | AUTO BE GOOD

    18:30 - 19:00 | NONTY

    19:00 – 19:30 | ΤΑΤΑ Ο ΕΞΩΓΗΙΝΟΣ

    19:30 – 20:00 | SUPER DETECTIVES

    20:00 – 20:30 | RABBITS INVASIONS 2

    20:30 – 21:00 | OGGY & THE COCKROACHES

    21:00 – 21:30 | SUPER MARIO 

    21:30 – 22:00 | DIGIMON FUSION

    22:00 – 22:30 | GLITER FORCE

    22:30 – 23:00 | DINOFROZ

    23:00 – 23:30 | EXTREME DINO

    23:30 – 00:00 | KONG

    00:00 – 00:30 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    00:30 – 01:00 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    01:00 – 01:30 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    01:30 – 02:00 | SABRINA

    02:00 – 02:30 | DENIS

    02:30 – 03:00 | KONG

    03:00 – 03:30 | EXTREME DINO

    03:30 – 04:00 | MARSUPILAMI

    04:00 – 04:30 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    04:30 – 05:00 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    05:00 – 05:30 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    05:30 – 06:00 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    06:00 – 06:30 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    06:30 – 07:00 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

  • 07:00 - 07:30 | " ΝΤΕΝΙΣ Ο ΤΡΟΜΕΡΟΣ "

    07:30 - 08:00 | OGGY & THE COCKROACHES

    08:00 - 08:30 | SUPER MARIO 

    08:30 – 09:00 |  " Η ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ " 

    09:00 – 09:30 | " ΣΑΜΠΡΙΝΑ : Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ " PUPPY IN MY POCKET " 

    09:30 – 10:00 |   " ΒΙΠΟ : ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΕΝΟΣ ΙΠΤΑΜΕΝΟΥ ΣΚΥΛΟΥ " DIMITRI 

    10:00 – 10:30 | ZIG AND SHARKO

    10:30 – 11:00 |  PAC MAN

    11:00 – 11:30 | HORSELAND HATCHIMALS/LALALOOPSY

    11:30 – 12:00 |  " ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΣΥ " "ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΒΟΥΠΑ "

    12:00 – 12:30 |ANGEL FRIENDS 

    12:30 – 13:00 | " Η ΕΙΣΒΟΛΗ ΤΩΝ RABBITS : 2Η ΣΕΖΟΝ " 

    13:00 – 13:30 | SMURFS

    13:30 – 14:00 | PUPPY IN MY POCKET

    14:00 – 14:30 | GOGO DINO

    14:30 – 15:00 |  ΟΛΙΒΙΑ

    15:00 – 15:30 | " ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ"  

    15:30 – 16:00 |  ΧΑΙΝΤΙ

    16:00 – 16:30 |  ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ BETSY (ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ)

    16:30 – 17:00 | ΜΑΓΙΚΑ ΤΟΥΒΛΑΚΙΑ

    17:00 – 17:30 | POPPLES

    17:30 – 18:00 |PAC MAN

    18:00 – 18:30 | AUTO BE GOOD

    18:30 - 19:00 | NONTY

    19:00 – 19:30 | ΤΑΤΑ Ο ΕΞΩΓΗΙΝΟΣ

    19:30 – 20:00 | SUPER DETECTIVES

    20:00 – 20:30 | RABBITS INVASIONS 2

    20:30 – 21:00 | OGGY & THE COCKROACHES

    21:00 – 21:30 | SUPER MARIO 

    21:30 – 22:00 | DIGIMON FUSION

    22:00 – 22:30 | GLITER FORCE

    22:30 – 23:00 | DINOFROZ

    23:00 – 23:30 | EXTREME DINO

    23:30 – 00:00 | KONG

    00:00 – 00:30 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    00:30 – 01:00 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    01:00 – 01:30 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    01:30 – 02:00 | SABRINA

    02:00 – 02:30 | DENIS

    02:30 – 03:00 | KONG

    03:00 – 03:30 | EXTREME DINO

    03:30 – 04:00 | MARSUPILAMI

    04:00 – 04:30 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    04:30 – 05:00 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    05:00 – 05:30 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    05:30 – 06:00 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    06:00 – 06:30 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    06:30 – 07:00 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

  • 07:00 - 07:30 | " ΝΤΕΝΙΣ Ο ΤΡΟΜΕΡΟΣ "

    07:30 - 08:00 | OGGY & THE COCKROACHES

    08:00 - 08:30 | SUPER MARIO 

    08:30 – 09:00 |  " Η ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ " 

    09:00 – 09:30 | " ΣΑΜΠΡΙΝΑ : Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ " PUPPY IN MY POCKET " 

    09:30 – 10:00 |   " ΒΙΠΟ : ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΕΝΟΣ ΙΠΤΑΜΕΝΟΥ ΣΚΥΛΟΥ " DIMITRI 

    10:00 – 10:30 | ZIG AND SHARKO

    10:30 – 11:00 |  PAC MAN

    11:00 – 11:30 | HORSELAND HATCHIMALS/LALALOOPSY

    11:30 – 12:00 |  " ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΣΥ " "ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΒΟΥΠΑ "

    12:00 – 12:30 |ANGEL FRIENDS 

    12:30 – 13:00 | " Η ΕΙΣΒΟΛΗ ΤΩΝ RABBITS : 2Η ΣΕΖΟΝ " 

    13:00 – 13:30 | SMURFS

    13:30 – 14:00 | PUPPY IN MY POCKET

    14:00 – 14:30 | GOGO DINO

    14:30 – 15:00 |  ΟΛΙΒΙΑ

    15:00 – 15:30 | " ΜΑΓΙΑ Η ΜΕΛΙΣΣΑ"  

    15:30 – 16:00 |  ΧΑΙΝΤΙ

    16:00 – 16:30 |  ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ BETSY (ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ)

    16:30 – 17:00 | ΜΑΓΙΚΑ ΤΟΥΒΛΑΚΙΑ

    17:00 – 17:30 | POPPLES

    17:30 – 18:00 |PAC MAN

    18:00 – 18:30 | AUTO BE GOOD

    18:30 - 19:00 | NONTY

    19:00 – 19:30 | ΤΑΤΑ Ο ΕΞΩΓΗΙΝΟΣ

    19:30 – 20:00 | SUPER DETECTIVES

    20:00 – 20:30 | RABBITS INVASIONS 2

    20:30 – 21:00 | OGGY & THE COCKROACHES

    21:00 – 21:30 | SUPER MARIO 

    21:30 – 22:00 | DIGIMON FUSION

    22:00 – 22:30 | GLITER FORCE

    22:30 – 23:00 | DINOFROZ

    23:00 – 23:30 | EXTREME DINO

    23:30 – 00:00 | KONG

    00:00 – 00:30 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    00:30 – 01:00 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    01:00 – 01:30 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    01:30 – 02:00 | SABRINA

    02:00 – 02:30 | DENIS

    02:30 – 03:00 | KONG

    03:00 – 03:30 | EXTREME DINO

    03:30 – 04:00 | MARSUPILAMI

    04:00 – 04:30 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    04:30 – 05:00 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    05:00 – 05:30 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    05:30 – 06:00 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    06:00 – 06:30 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

    06:30 – 07:00 | ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

Prev Next